Borjana Premović, najbolja studentkinja Biotehničkog fakulteta za studijsku 2020/21. godinu

Studentkinja III godine Biotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore, na studijskom smjeru Mediteransko voćarstvoBorjana Premović (9.80), najbolji je student ovog fakulteta, a tim povodom joj je na Međunarodni dan studenata 17. novembra i uručena nagrada za najveći uspjeh tokom studija, za studijsku 2020/21. godinu.

Nakon obraćanja rektora Univerziteta Crne Gore prof. dr Vladimira Božovića koji je između ostalog uputio najsrdačnije čestitike na izuzetnom upsjehu dobitnicima nagrada, kao i predsjednika Studentskog parlamenta Saše Roćena, nagrađena studentkinja Biotehničkog fakulteta, Borjana Premović, rekla je da joj je veliko zadovoljstvo što se nalazi među odabranom grupom mladih, perspektivnih ljudi, a nagrada je potvrda rada i truda, ali i motivacija da nastavi sa usavršavanjem.

“Poslije trogodišnjih osnovnih studija, planiram da upišem dvogodišnje master studije u svojoj državi u nadi da će Crna Gora obezbijediti mladima budućnost i priliku za usavršavanje”, kazala je Premović.