Prijava ispita za septembarski ispitni rok za studijsku 2023/24. godinu

PRIJAVA ISPITA za septembarski ispitni rok za studijsku 2023/24. godinu obaviće se od 16. - 19. jula 2024. godine na šalteru studentske službe u terminu od 9 do 13h.

PROCEDURA PRIJAVE ISPITA:

- Preuzeti formular za prijavu ispita (formular za prijavu ispita dostupan je u prilogu obavještenja);

- Čitko popuniti tražene podatke i potpisati formular, obavezno upisati kontakt telefon;

- Uplatiti 5,00€ po ispitu, u skladu sa Odlukom UO UCG br. 07-4222 od 24.10.2023 god, na žiro račun Biotehničkog fakulteta 510-8133-85.

Napomene:

Za septembarski ispitni rok mogu se prijaviti isključivo predmeti koji su prijavljeni na početku studijske godine.

Studenti koji nisu izmirili finansijske obaveze po osnovu školarine, dužni su da na posebnoj uplatnici uplate zaostali dug u skladu sa odlukom UO UCG, jer NEĆE biti u mogućnosti da prijave ispite za septembarski ispitni rok.

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.