Poziv studentima: Ulysseus virtuelni sajam mobilnosti 2024 – Prijavite se!

Poziv studentima: <span class="CyrLatIgnore">Ulysseus</span> virtuelni sajam mobilnosti 2024 – Prijavite se!

Ulysseus sajam mobilnosti će se održati u onlajn formatu 26. februara sa početkom u 17.00 časova. Prijave za Ulysseus virtuelni sajam mobilnosti su otvorene za studente osnovnih i master studija svih jedinica UCG.

Ulysseus virtuelni sajam mobilnosti je prilika da se studenti informišu o dostupnim prilikama za mobilnost u okviru Ulysseus alijanse, te dobiju odgovore na moguća pitanja od predstavnika sedam patnerskih univerziteta:  Univerzitet u Sevilji, Univerzitet u Đenovi, Univerzitet Azurna obala, Univerzitet primjenjenih nauka Haga-Helia, Tehnički univerzitet Košice, i Preduzetnička škola MCI.