Međunarodna MECO2024 konferencija - Poziv istraživačima, MSc i PhD studentima ETF-a

Ove godine se MECO (13th Mediterranean Conference on Embedded Computing) konferencija održava u Budvi od 11. do 14. juna u Hotelu Budva.

ETF je jedan od  koorganizatora MECO konferencije još od 2012. godine, i obezbjeđuje dodatne pogodnosti i popuste za učesnike sa našeg fakulteta u pogledu kotizacije.

MECO je jedna od najreferentnijih konferencija u oblastima Embedded Computing, Cyber-physical Systems i Internet of Things. Osim toga, MECO pokriva većinu oblasti koje se odnose na računarstvo i elektrotehniku. Konferencija je visoko naučno i profesionalno prepoznata i indeksirana u renomiranim digitalnim bazama kao što su IEEE Xplore, SCOPUS, WoS, Microsoft Academic.

Ove godine, u sklopu konferencije se organizuje 5th Summer School on Cyber Physical Systems and Internet of Things (SS-CPSIoT’24).