Tri kompletna broja jednog od najboljih svjetskih časopisa u oblasti Vještačke inteligencije posvećena radu profesora ETF-a

Jedan od najboljih naučnih časopisa (iz vodeće kategorije Q1) u oblasti VJEŠTAČKE INTELIGENCIJE, je posvetio 3 kompletna naredna broja radu profesora Elektrotehničkog fakulteta. U pitanju je rad iz tri dijela: Ljubiša Stanković, Danilo Mandić, Miloš Daković, Miloš Brajović, Bruno Scalzo, Shengxi Li, Anthony G. Constantinides: "Data Analytics on Graphs". Rad je napisan na preko 500 strana. Koautori na radu su sa jednog od vodećih univerziteta u svijetu - Imperial College London.