Odluka po Konkursu za izradu znaka i logotipa Elektrotehničkog fakulteta

1. mr Ana Matić, predsjednica
  2. dr um Zdravko Delibašić, član
  3. dr Budimir Lutovac, član

je dana 07. 04. 2023. godine razmatrala pristigle radove na temu izrade znaka i logotipa za Elektrotehnički fakultet. Na osnovu službene evidencije Komisija je konstatovala da je pristiglo ukupno 20 radova sa 20 rješenja i da sva rješenja zadovoljavaju propozicije tražene konkursom.

Nakon detaljne analize radova, Komisija je jednoglasno konstatovala da nijedno ponuđeno rješenje u potpunosti ne zadovoljava estetske vrijednosti.

Komisija smatra, da dva priložena rješenja (šifre: qq2244 i RT488X) imaju potencijala za dalju razradu.

Komisija predlaže da drugostepeni proces ne bude anoniman, već da administrativna služba stupi u kontakt sa autorima pomenutih rješenja i uputi smjernice za dalju razradu koje je Komisija predložila.

Komisija zadržava pravo da i nakon drugog kruga ne prihvati predložena rješenja.

U Podgorici,  7. aprila 2023. Godine

K O M I S I J A