Konačna rang lista kandidata za upis na master studijske programe Elektrotehničkog fakulteta

S obzirom da nije bilo prigovora na Preliminarne rang liste objavljene 2. oktobra 2023, one postaju Konačne rang liste kandidata za upis na master studijske programe Elektrotehničkog fakulteta.

Primljeni kandidati upis mogu obaviti 4. oktobra 2023. godine u prostorijama Studentske službe u vremenu od 9 do 14 časova.

Za upis je potrebno priložiti sljedeća dokumenta:

• Kopiju biometrijske lične karte, a za strance odgovarajuće lične isprave koja se izdaje u skladu sa posebnim propisom;
  • Indeks;
  • dva prijavna lista;
  • dvije identične fotografije za indeks.

Za kandidate koji ne obave upis zaključno sa 4. oktobra. 2023. godine do 14 časova smatraće se da su odustali od upisa na master studijske programe Elektrotehničkog fakulteta.