Otvoren konkurs za prijavu master studenata: Ljetnji kamp preduzetništva na Univerzitetu Azurna obala

Po osnovu članstva u Ulysseus alijansi, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs  za učešće studenata master studija u kombinovanom intenzivnom programu (Blended Intensive Programme). Kombinovani intenzivni program (BIP) predstavlja mobilnost u trajanju od dva mjeseca koja će se dijelom održati u onlajn formatu, dok će se fizički dio realizovati na instituciji organizatora programa (Univerzitet Azurna obala):

1. Online - Početni sastanak sa predavačima i rad na zadatku
  2. Uživo -  Ljetnji kamp preduzetništva na Univerzitetu Azurna obala, Francuska (10.06.2024. - 14.06.2024.)

Rok za prijavu26. februar 2024. godine (23:59 CET)

Detaljnije informacije se mogu naci na sledecem linku: