Лабораторијске вјежбе и тестови

По плану и програму предвиђено је одржавање 10 лабораторијских вјежби и 2 лабораторијска теста.

Лабораторијска вјежба носи 0,5 бодова.

Лабораторијски тест носи 5 бодова.

Уводна лабораторијска вјежба биће одржана у петак, 30. септембра.

Први лабораторијски тест биће одржан након 5. лабораторијске вјежбе, а други након 10. лабораторијске вјежбе.

Да би се резултат лабораторијског теста уважио, студенти су дужни да остваре макар 60% обавезног присуства и активног учешћа на лабораторијским вјежбама које претходе тесту.

Могуће је поправљати 1 лабораторијски тест по избору. Поправка лабораторијских тестова организоваће се након што се заврше предавања.

Старијим студентима биће уважени бодови које су остварили у претходним годинама. Уколико нису задовољни с претходним бодовним стањем дужни су да контактирају предметног сарадника (skovacevic@ucg.ac.me) и да га о томе обавијесте најкасније до четвртка, 6. октобра.