Rektorat, 03.07.2020

Partnerski univerziteti u okviru ERASMUS + KA107 programa



 

Red. br. Univerzitet
Država ERASMUS KOD Kontakt Veb-sajt
1 Universitaat Salzburg Univerzitet u Salcburgu Austria A SALZBURG 01 Kok Franz,  Franz.Kok@sbg.ac.at   https://www.uni-salzburg.at/index.php?id=45349&L=1
2 Vienna University of Economics and Business (WU)  Bečki univerzitet za ekonomiju i biznis Austria A WIEN05 Julia Fischill, julia.fischill@wu.ac.at https://www.wu.ac.at/
3 University of Graz Univerzitet u Gracu Austria A  GRAZ01 Mediha Ohranovic, mediha.ohranovic@uni-graz.at https://www.uni-graz.at/en/university/
4 University of Economics in Varna Ekonomski univerzitet u Varni Bulagaria BG VARNA04 International Relations Office, int_relations@ue-varna.bg https://www.ue-varna.bg/en
5 National Academy of Art, Sofia Nacionalna akademija umjetnosti u Sofiji Bulgaria BG SOFIA08 Mitko Dinev, art_academy@nha.bg https://nha.bg/en
6 The D.A. Tsenov Academy of Economics Ekonomska akademija "D.A. Cenov" Bulgaria BG SVISHTO02 ERASMUS+ Office, erasmus@uni-svishtov.bg https://www.uni-svishtov.bg/en
7 University of Zagreb Sveučilište u Zagrebu Croatia HR ZAGREB 01 Željka Pitner, zpitner@unizg.hr http://www.unizg.hr/
8 University of Split Sveučilište u Splitu Croatia HR SPLIT01 Ana Marinovic, ana.marinovic@unist.hr http://www.unizg.hr/
9 University of Split Sveučilište u Splitu Croatia HR SPLIT01 Ana Ćosić, acosic@unist.hr http://www.unizg.hr/
10 University of Osijek Sveučilište u Osijeku Croatia HR OSIJEK01 Martina Šuto, erasmus@unios.hr http://www.unizg.hr/
11 University of Zadar Sveučičište u Zadru Croatia HR ZADAR01 Maja Kolega, mkolega@unizd.hr   
12 College of Agriculture in Križevci Visoko gospodarsko učilište u Križevcima Croatia HR KRIZEVC01 Renata Husinec, rhusinec@vguk.hr https://www.vguk.hr/
13 University of Dubrovnik Sveučilište u Dubrovniku Croatia HR DUBROVN01 Sandra Memunić, international@unidu.hr https://www.unidu.hr/
14 University of Ostrava Univerzitet u Ostravi Czech Republic CZ OSTRAVA01 Petra Hranická, petra.hranicka@vsb.cz https://www.osu.eu/
15 Palacky University Olomuc Univerzitet Palackog u Olomoucu Czech Republic CZ OLOMOUC01 Kucerova Tereza, tereza.kucerova@upol.cz https://www.upol.cz/en/
16 Charles University Karlov univerzitet u Pragu Czech Republic CZ PRAHA07 Denis ŽERNOV, denis.zernov@ruk.cuni.cz https://cuni.cz/uken-1.html
17 LUT University (Lappeenranta-Lahti University of Technology LUT)  Univerzitet za tehnologiju u Laperanti Finland SF LAPPEEN01 Maarit Astikainen, maarit.astikainen@lut.fi    https://www.lut.fi/web/en
18 University of Jyväskylä Univerzitet u Juvaskuli Finland SF JYVASKY01 Laura Laamanen, laura.m.laamanen@jyu.fi https://www.jyu.fi/en
19 Ecole nationale superieure d`art de nancy  Akademija likovnih umjetnosti u Nansiju France F  NANCY12 Susan Mollon,  Susan.mollon@ensa-nancy.fr  
20 L`Ecole Superieure d`Art de Lorraine Univerzitet u Metzu France F METZ32  Blandine Wolff, bwolff@esalorraine.fr  
21 Université de Tours Univerzitet u Turu (Fililoški fakultet) France F  TOURS01 Solene Loiseau, solene.loiseau@univ-tours.fr https://international.univ-tours.fr/english
22 University of Tours Univezitet u Turu (Arhitektura i Mašinstvo) France F TOURS01 Claire Durand  claire.durand@univ-tours.fr  http://international.univ-tours.fr
23 University of Côte d’Azur Univerzitet Azurna obala France F  NICE42 Gildas Tchibozo, Gildas.TCHIBOZO@unice.fr https://univ-cotedazur.eu/
24 Humbolt-Universitaat zu Berlin Humboltov univerzitet u Berlinu Germany D  BERLIN13 Philipp Wasserscheidt, philipp.wasserscheidt@hu-berlin.de https://www.hu-berlin.de/en
25 Technische Universität Bergakademie Freiberg Univerzitet u Frajburgu Germany D  FREIBER01 Michaela Luft, michaela.luft@iuz.tufreiberg.de  https://uni-freiburg.de/
26 Universität des Saarlandes Sarland Univerzitet u Sarbrikenu Germany D  SAARBRU01 Ekaterina Klüh, e.klueh@io.uni-saarland.de  https://www.uni-saarland.de/en/home.html
27 Hochschule Weihenstephan-Triesdorf Weihenstephan-Triesdorf univerzitet primijenjenih nauka Germany D  FREISIN01 Michaela Ring, michaela.ring@hswt.de https://www.hswt.de/
28 Philipps Universitaet Marburg Univerzitet u Marburgu Germany D  MARBURG01 Christina Bohle, erasmus-partnercountries@verwaltung.uni-Marburg.de  https://www.uni-marburg.de/en
29 Ruprecht-Karls-Universitaet Heidelberg Univerzitet u Hajdelbergu Germany D  HEIDELB01 Katharina Reinhardt, katharina.reinhardt@zuv.uni-heidelberg.de https://www.uni-heidelberg.de/en
30 Freie Universität Berlin  Slobodni univerzitet u Berlinu Germany D  BERLIN01 Stefanie Ritter, stefanie.ritter@fu-berlin.de  https://www.fu-berlin.de/
31 TH Köln – University of Technology, Arts and Sciences Univerzitet u Kelnu Germany  D KOLN04 hasan.smajic@th-koeln.de https://www.th-koeln.de/en/homepage_26.php
32 Hellenic Mediterranean University Helenski mediteranski univerzitet na Kritu Greece G KRITIS05 Evangelia Megenaki, evamen@hmu.gr https://www.hmu.gr/en
33 University of West Attica Univerzitet Zapadne Atike Greece G  EGALEO02 erasmus.global@uniwa.gr https://www.uniwa.gr/en/
34 Aristotle University of Thessaloniki Aristotelov univerzitet u Solunu Greece G  THESSAL01 Eurep Projects eurep-projects@auth.gr https://eurep.auth.gr/en
35 University of the Aegean Egejski univerzitet Greece G  ATHINE41 IRO tdap@eagean.gr http://www.aegean.gr
36 Agricultural University of Athens Poljoprivredni univerzitet u Atini Greece G ATHINE03 Penelope Bebeli european.pr@aua.gr https://www2.aua.gr/en
37 Obuda University Donat Banki Faculty of Mechanical Engineering and Safety Enguineering Obuda univerzitet u Budimpešti  Hungary HU BUDAPES16 Drégelyi-Kiss Ágota dregelyi.agota@bgk.uni-obuda.hu  https://www.uni-obuda.hu/en
38 Eszterházy Károly University (EKU) Univerzitet Estherhazi Karoli (FLU) Hungary HU EGER02 academicmobility@uni-eszterhazy.hu  https://uni-eszterhazy.hu/en
39 University of Pécs  Univerzitet u Pečuju Hungary HU PECS01 Mr. Gábor Czéh czeh.gabor@pte.hu  https://international.pte.hu/
40 University of Island, UNU GEST program Islandski univerzitet Iceland IS REYKJAV01 Védís Ólafsdóttir, vediso@hi.is https://english.hi.is/university_of_iceland
41 Reykjavik University Univerzitet u Rejkjaviku Iceland IS REYKJAV05 David Christian Finger   davidf@ru.is   https://en.ru.is/
42 Politecnico di Bari Politehnički univerzitet u Bariju Italy I  BARI05 Francesco Defilippis  francesco.defilippis@poliba.it http://www.poliba.it/
43 Conservatorio di musica Giuseppe Tartini Konzervatorij Giuseppe Tartini u Trstu Italy I  TRIESTE02 international.relations@conts.it https://conts.it/
44 Sapienza Università di Roma Univerzitet Sapijenca u Rimu Italy I  ROMA01 Erasmus+ Mobility erasmusworld@uniroma1.it  https://www.uniroma1.it/it/
45 Politecnico di Milano Politehnički univerzitet u Milanu Italy I  MILANO02 Nora Lombardini  nora.lombardini@polimi.it https://www.polimi.it/
46 Universita Politecnica delle Marche Politehnički univerzitet  u Ankoni Italy I  ANCONA01 Silvia Coppari, s.coppari@staff.univpm.it https://www.univpm.it/Entra/
47 Accademia di Belle Arti di Macerata Likovna akademija u Mačerati  Italy I MACERAT02 relations.international@abamc.it https://www.marchettifinearts.com/
48 Università Ca' Foscari Venezia Univerzitet Ca Foscari u Veneciji Italy I  VENEZIA01 Italy International Office international.cooperation@unive.it https://www.unive.it/pag/13526
49 Accademia Albertina delle belle Arti di Torino Akademija likovnih umjetnosti u Torinu Italy I  TORINO04 erasmus@albertina.academy. https://www.unipage.net/en/6838/accademia_albertina_delle_belle_arti_di_torino
50 Università degli Studi di Torino Univerzitet u Torinu Italy I TORINO01 internationalexchange@unito.it  https://en.unito.it/
51 University of Tuscia Univerzitet Tuscia Italy I VITERBO01 carlocontardo@unitus.it http://www.unitus.it/
52 Alma Mater Studiorum - Universita di Bologna Univerzitet u Bolonji Italy I BOLOGNA01 Federico Messersì, federico.messersi2@unibo.it https://www.unibo.it/en
53 Art Academy of Latvia Akademija likovnih umjetnosti u Rigi Latvia LV RIGA04 Elina Gibiete, elina.gibiete@lma.lu https://www.lma.lv/en
54 Riga Building College  Arhitektonski univerzitet u Rigi Latvia LV RIGA40 Linda Krage, linda.krage@gmail.com https://www.studies-in-europe.eu/s/3303/68671-Studies-in-Europe/1653-Riga-Building-College.htm
55 Liepaja Marine College  Liepaja pomorski univerzitet Latvia LV LIEPAJA03 Kristine Zarina, kristine.zarina@ljk.lv http://www.ljk.lv/en
56 University of Latvia Univerzitet u Letoniji Latvia LV RIGA01 Adina Grzibovska, ad@lu.lv https://www.lu.lv/en/
57 Riga Technical University  Tehnički univerzitet u Rigi Latvia LV RIGA02 Anete Beinarovica,  anete.beinarovica@rtu.lv   https://www.rtu.lv/en
58 Latvian Maritime Academy Pomorska akademija u Letoniji Latvia LV RIGA12 Vija Kasakovska vija.kasakovska@latja.lv http://www.latja.lv/en/
59 University of Liechtenstein Univerzitet Lihtenštajna Liechtenstein LI VADUZ01 Trudi Ackermann, Trudi.Ackermann@uni.li https://www.uni.li/en
60 Lithuanian Maritime Academy Pomorska akademija u Litvaniji, Klaipeda Litvania LT KLAIPED06 Indre Mickeviciute, i.mickeviciute@lajm.lt  https://www.lajm.lt/en/about-lajm.html
61 Vilnius Academy of Arts Akademija likovnih umjetnosti u Litvaniji Litvania LT VILNIUS03 Lina Košeleva, lina.koseleva@vda.lt  
62 Radboud University  Univerzitet Radboud Netherlands NL NIJMEGE01 Erasmus@io.ru.nl https://www.ru.nl/english/
63 Inholland University of Applied Sciences  Univerzitet primijenjenih nauka Inholland Netherlands NL S-GRAVE37  https://www.inholland.com/exchange/ https://www.inholland.nl/inhollandcom/
64 Ss. Cyril and Methodius University in Skopje Univerzitet u Skoplju North Macedonia MK SKOPJE01 marijanasekulovska@eccf.ukim.edu.mk http://www.ukim.edu.mk/en_index.php
65 University of Economics in Katowice  Ekonomski univerzitet u Katovicama Poland PL KATOWIC01 erasmus@ue.katowice.pl https://www.ue.katowice.pl
66 Academy of Fine Arts in Warsaw Akademija likovnih umjetnosti u Varsavi, Poland PL WARSAW10 erasmus@asp.waw.pl https://asp.waw.pl/eng/
67 Uniwersitet Opolski  Univerzitet u Opoli Poland PL OPOLE1 erasmus@uni.opole.pl  https://uni.opole.pl/en
68 University of Applied Sciences in Nysa  Univerzitet primijenjenih nauka u Nisi Poland PL NYSA01 Dagmara Bojda dagmara.bojda@pwsz.nysa.pl https://www.pwsz.nysa.pl/index.php
69 University of Warsaw Univerzitet u Varsavi Poland PL WARSAW01 Joanna Wiszniewska, Joanna.Wiszniewska@adm.uw.edu.pl https://en.uw.edu.pl/
70 University of Szczecin Univerzitet u Ščećinu Poland PL SZCZEC01 Małgorzata Kopalska malgorzata.kopalska@usz.edu.pl https://usz.edu.pl/en/english/
71 Silesian University of Technology (SUT) Šleski tehnološki univerzitet Poland PL GLIWICE01 Joanna Mrowiec-Denkowska Joanna.Mrowiec-Denkowska@polsl.pl https://www.polsl.pl/en/Pages/Welcome.aspx
72 Stanisław Staszic University of Applied Sciences in Piła Univerzitet u Pivi Poland PL PILA02 Magda Drzastwa mdrzastwa@pwsz.pila.pl https://puss.pila.pl/
73 University of Zielona Gora Univezitet Zielona Gora Poland PL ZIELONA01 m.smoluk@in.uz.zgora.pl  https://www.uz.zgora.pl/index.php?pl
74 University of Wroclaw Univerzitet u Vroclavu Poland PL WROCLAW01 Joanna Skotnicka, joanna.skotnicka@uwr.edu.pl https://uni.wroc.pl/en/
75 Rzeszow University of Technology Tehnološki univerzitet u Žešovu Poland PL RZESZOW01 Monika STANISZ, monikas@prz.edu.pl https://w.prz.edu.pl/en/
76 Academy of Fine Arts, Gdansk Akademija likovnih umjetnosti u Gdansku Poland PL GDANSK05 Aleksandra Paciorkiewicz, erasmus@asp.gda.pl https://en.asp.gda.pl/
77 SGH Warsaw School of Economics Varšavska škola za ekonomiju Poland PL WARSZAW03 Małgorzata Chromy, malgorzata.chromy@sgh.waw.pl https://ssl-www.sgh.waw.pl/en/Pages/default.aspx
78 Nicolaus Copernicus University in Torun Univerzitet Nikola Kopernik u Torunu Poland PL TORUN01 Tomasz Grodzicki, tomasz.grodzicki@umk.pl https://www.umk.pl/en/
79 Adam Mickiewicz University Poznan Univerzitet Adama Mickijeviča u Poznanju Poland PL POZNAN01 Justyna Wciórka, justw@amu.edu.pl https://amu.edu.pl/en
80 Jan Matejko Academy of Fine Arts, Poland Akademijom likovnih umjetnosti Jan Matejko iz Krakova Poland PL KRAKOW10 Aleksandra Hola, ahola@asp.krakow.pl https://www.asp.krakow.pl/
81 Universidade de Lisboa (Faculdade de Belas Artes) Fakultet likovnih umjetnosti u Lisabonu Portugal P  LISBOA109 Joana Silva Rosa https://www.ulisboa.pt/en/unidade-organica/faculty-fine-arts
82 University of Madeira Univerzitet u Madeiri Portugal P FUNCHAL03 Paula Barreto Mendonça, paula.barreto@staff.uma.pt https://www.uma.pt/en/
83 Universidade de Aveiro Univerzitet Aveiru Portugal P  AVEIRO01 Incoming - University of Aveiro incoming@ua.pt  www.ua.pt
84 Marenostrum consortium  Konzorcijum univerziteta MARENOSTRUM Portugal PFARO02 international@unl.pt  https://marenostrum2017.ualg.pt/
85 Universidade de Beira Interior Univerzitet Beira Interior  Portugal P  COVILHA01 International Credit Mobility icm@ubi.pt www.ubi.pt
86 Universidade Nova de Lisboa NOVA univerzitet iz Lisabona Portugal P LISBOA03 erasmus@unl.pt  www.unl.pt
87 AMIGO consortium Konzorcijum univerziteta AMIGO (Univerzitet Lisabon, NOVA univerzitet, Univerzitet Evora, Unievrzitet Aveiro, Univerzitet politehnike Tomar, UCG) Portugal P EVORA01 Maria Morais, mmorais@uevora.pt  
88 Instituto Politecnico do Porto Politehnički institut u Portu Portugal P  PORTO05 Mário Rui Domingues Ferreira da Cruz, mariocruz@ese.ipp.pt www.ipp.pt
89 "1 DECEMBRIE 1918" University of Alba Iulia Univerzitet u Alba Juliji Romania RO ALBAIU01 Daniel Mihai Melinte, erasmusplus_uab@yahoo.com www.uab.ro
90 Alexandru Ioan Cuza University of Iasi  Univerzitet u Jašiju Romania RO IASI02 Ioana Pastirnau erasmusplus@uiarc.ro   
91 West University of Timisoara Zapadni univerzitet u Temišvaru Romania RO TIMISOA01  Oana IVAN oana.ivan@e-uvt.ro  https://ri.uvt.ro/?lang=en
92 University of Oradea Univerzitet u Oradaji Romania RO ORADEA01 Mircea Brie, briedri@hotmail.com https://www.uoradea.ro/The+University+of+Oradea
93 Politechnica University Bucharest Politehnički univerzitet u Bukureštu Romania RO BUCURES11 erasmus.non-eu@upb.ro https://upb.ro/en/
94 Mircea cel Batran Naval Academy, Constanta Pomorska akademija Mirča cel Batran Romania RO CONSTAN01 Catalin POPA, erasmus@anmb.ro https://www.anmb.ro/eng/
95 Technical University Cluj-Napoca Tehnički univerzitet Kluž-Napoke Romania RO CLUJNAP05 Cristina Câmpian, cristina.campian@dst.utcluj.ro https://www.utcluj.ro/
96 Art and Design University of Cluj-Napoca Univerzitet za umjetnost i dizajn Kluž-Napoke Romania RO CLUJNAP06 Doina IENEI http://www.uad.ro/
97 Transilvania University of Brasov Transilvanija univerzitet u Brašovu Romania RO BRASOV01 Corina TRIPON, incoming@unitbv.ro https://www.unitbv.ro/en
98 Politehnica University Timisoara  Politehnički univerzitet u Temišvaru Romania RO TIMISOA04 Diana BALS-DIACONESCU, diana.bals-diaconescu@upt.ro http://www.upt.ro/international/
99 Vasile Alecsandri University of Bacau Univerzite "Vasile Alesandri" u Bakau Romania RO BACAU01 Silvia LEONTE, silvialeonte@ub.ro https://www.ub.ro/en/
100 The University of Economics in Bratislava Ekonomski univerzitet u Bratislavi Slovak Republic SK BRATISL03 Anetta Caplanova, anetta.caplanova@euba.sk https://www.euba.sk/en/
101 Academy of Fine Arts and Design in Bratislava  Akademija likovnih umjetnosti u Bratislavi Slovak Republic SK BRATISL04 international@vsvu.sk https://www.vsvu.sk/en/
102 Slovak University of Technology in Bratislava  Slovački tehnički univerzitet u Bratislavi Slovak Republic SK BRATISL01 Ivan Pelovsky ivan.pelovsky@stuba.sk https://www.stuba.sk/
103 Slovak University of Agriculture in Nitra Slovački poljoprivredni univerzitet u Nitri Slovak Republic SK NITRA02 Eva Trabalíková,  eva.trabalikova@uniag.sk   www.uniag.sk
104 Comenius University in Bratislava Univerzitet Komenskog u Bratislavi  Slovak Republic SK BRATISL02 erasmusplus@rec.uniba.sk https://uniba.sk/en/
105 University of Ljubljana  Univerzitet u Ljubljani (Ekonomski fakultet) Slovenia SI LJUBLJA01 SEB Global <seb.global@ef.uni-lj.si> http://www.ef.uni-lj.si/
106 University of Ljubljana  Univerzitet u Ljubljani, Slovenija-Pravni fakultet Slovenia SI LJUBLJA02 Aljoša Belcijan, Aljosa.Belcijan@uni-lj.si http://www.pf.uni-lj.si/
107 University of Ljubljana  Univerzitet u Ljubljani,Slovenija-Filološki fakultet-jezici Slovenia SI LJUBLJA03 Tatjana Balažić-Bulc, tatjana.balazic-bulc@guest.arnes.si https://www.ff.uni-lj.si/fakulteta
108 University of Ljubljana  Univerzitet u Ljubljani,Slovenija-Filološki fakultet-prevodilaštvo Slovenia SI LJUBLJA04 Silvana Orel Kos, silvana.orelkos@ff.uni-lj.si https://www.ff.uni-lj.si/fakulteta
109 University of Ljubljana Univerzitet u Ljubljani (Mašinski fakultet) Slovenia SI LJUBLJA05 Davorin Kramar, Davorin.Kramar@fs.uni-lj.si  
110 University of Ljubljana  Univerzitet u Ljubljani (Arhitektonski fakultet) Slovenia SI LJUBLJA01 Aljoša Belcijan, Aljosa.Belcijan@uni-lj.si https://www.fgg.uni-lj.si/
111 University of Maribor Univerzitet u Mariboru Slovenia SI MARIBOR01 Maja Štiglic, maja.stiglic@um.si www.um.si
112 University of Primorska Univerzitet u Primorskoj Slovenia SI KOPER03 Andreja Brecelj, andreja.brecelj@fvz.upr.si http://www.upr.si/
113 Universidade de Vigo Univerzitet u Vigu, Spain E  VIGO01 ka107balcanes@uvigo.es  www.internacional.uvigo.es
114 University of Granada Univerzitet u Granadi Spain E  GRANADA01 intldimension@ugr.es https://www.ugr.es/en/
115 Universidad de Malaga Univerzitet u Malagi  Spain E  MALAGA01 icm@uma.es  http://www.vsvu.sk/en
116 University of Huelva Univerzitet u Uelvi Spain E  HUELVA01 vic.internacionalizacion@uhu.es http://uhu.es/english/
117 Santa Barbara Health Care College Koledž Santa Barbara u Malagi Spain ES MALAGA16  Isabel García Plazas, isabel.gplazas@yahoo.es  https://www.sbcc.edu/
118 University of Cadiz Univerzitet u Kadizu Spain E  CADIZ01 Maryia Maiseyenka, gestion.ka107@gm.uca.es https://www.uca.es/?lang=en/
119 University of Jaen Univerzitet u Haenu Spain E JAEN01 Mercedes De La Chica Moreno chica@ujaen.es http://www.uca.es/
120 Universidade de Cordoba Univerzitet u Kordobi Spain E CORDOBA01 Concepción Castiñeira Madrid  ccastineira@uco.es  https://www.uco.es/internacional/extranjeros/en/about-uco
121 Universidade da Coruna Univerzitet Korunja Spain E LA-CORU01 iro@udc.es  https://udc.es/
122 Universidad de Almería Univerzitet u Almeriji Spain E  ALMERIA01 sripro@ual.es https://www.ual.es/en
123 Lund University  Univerzitet u Lundu Sweden S LUND01 Petra Moser-Nørgaard, petra.moser-norgaard@er.lu.se http://www.lunduniversity.lu.se/
124 Middle East Technical University Tehnički univerzitet Bliskog Istoka Turkey TR ANKARA04 Cansu Bolgul, cbolgul@metu.edu.tr https://www.metu.edu.tr/students
125 Pamukkale University Pamukale univerzitet Turkey TR DENIZLI01 Zeha Yakar, zyakar@pau.edu.tr http://www.ebs.pau.edu.tr/
126 Sivas Cumhuriyet University Univerzitet u Sivasu Turkey TR SIVAS01 Adem Demir, ademdemir@cumhuriyet.edu.tr http://www.cumhuriyet.edu.tr/en/index.php
127 Marmara University Univerzitet Marmara Turkey TR INSTANBU05 international@marmara.edu.tr  https://www.marmara.edu.tr/en
128 Akdeniz University Univerzitet Akendiz u Antaliji Turkey TR ANTALYA01 H.Nuran Caner outgoing@akdeniz.edu.tr  incoming@akdeniz.edu.tr  +90 242 310 60 12

http://www.akdeniz.edu.tr/ 
129 Yildiz Tehnichal University Tehnički univerzitet u Jildizu Turkey TR ISTANBU07 DR. Murat Turhan. Erasmus@zildiy.edu.tr, incoming@yildiz.edu.tr https://www.yildiz.edu.tr/
130 Middlesex University London Akademija likovnih umjetnosti u Londonu UK UK LONDON067 Elena Méndez-Piedra Paredes, E.Mendez-PiedraParedes@mdx.ac.uk https://artacademy.org.uk/

 

 

 

 

 

 

Broj posjeta : 698