Prezentacija o urbanizaciji i životnoj sredini 1. jula

U okviru Erasmus + akademske mobilnosti, istraživač dr. Hélder Relvas, sa Departmana za životnu sredinu i planiranje (Department of Environment and Planning) na Univerzitetu u Aveiru, Portugalija, održaće prezentaciju pod nazivom "Urbanizacija i žiivotna sredina" (Urbanization and Environment) u sklopu koje će prezentovati istraživački rad i projekte svoje institucije. Prezentacija će se održati u sali 102 (I sprat) na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta Crne Gore u petak, 1. jula 2022. godine, sa početkom u 10 časova.

S obzirom na interdisciplinarnost teme i istraživačkog pristupa, pozivaju se i kolege i studenti sa drugih univerzitetskih jedinica kojima tema može biti od značaja (Građevinski fakultet, MTF - Zaštita životne sredine, Filozofski fakultet - Geografija i dr).

Dobrodošli!