Termini polaganja popravnog kolokvijuma

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacija i arhitektura računara I će se održati u četvrtak, 25. maja 2023. godine u sali/amfiteatru 019 i to sa početkom u:

• 8:00h za studente koji rade samo 1 dio kolokvijuma
  • 14:00h za studente koji rade cio kolokvijum

Studenti su obavezni da na popravni kolokvijum sa sobom ponesu neki identifikacioni dokument (indeks, ličnu kartu, pasoš, vozačku dozvolu, ili neki sličan dokumenat).

Napomena o mogućnostima polaganja popravnog kolokvijuma (na osnovu pravila utvrđenih prije redovnog kolokvijuma):

• Studenti koji su u redovnom terminu radili kompletan kolokvijum a nijesu na svakom od dva dijela ostvarili po 8 poena ili više, u popravnom terminu mogu raditi samo kompletan kolokvijum.
  • Studenti koji su u redovnom terminu radili kompletan kolokvijum i na svakom od dva dijela ostvarili po 8 poena ili više, mogu da biraju da li će popravljati samo jedan dio ili kompletan kolokvijum.
  • Studenti koji su u redovnom terminu radili jedan od 2 dijela kolokvijuma, u popravnom terminu mogu raditi samo dio kolokvijuma koji nije rađen u redovnom terminu.