Obavještenje o terminu polaganja kolokvijuma za studente koji žive van Podgorice a zbog mjera NKT-a neće moći polagati 21.11.2020. godine

Studenti koji žive van Podgorice a zbog mjera NKT-a neće moći polagati kolokvijum u zakazanom terminu 21.11.2020. godine kolokvijum će polagati u ponedjeljak 23.11.2020. godine. Zbog malog kapaciteta raspoložive sale i zabrane kretanja od 21:00h pažljivo se moraju planirati grupe. Zbog toga studenti koji žive van Podgorice, a zbog mjera NKT-a neće moći polagati kolokvijum u već zakazanom terminu treba da se do prekosjutra (19.11.2020. godine) u 12h prijave za polaganje preko web stranice:

Nakon isticanja roka za prijavu biće istaknute grupe i termini polaganja po grupama. Termini polaganja su u popodnevnim časovima.

Sugerišem studentima koji žive van Podgorice a uprkos mjerama NKT-a mogu da pristupe polaganju u subotu 21.11.2020. godine da to i učine kako bi minimizovali broj studenata koji će polagati u ponedjeljak i time smanjili rizik od obolijevanja.