Obavještenje o rasporedu grupa i planiranim aktivnostima u junskom ispitnom roku

U skladu sa rasporedom i datim terminima za održavanje ispit u nastavku je dat plan aktivnosti tokom ispitnog roka. Predviđena su četiri termina tokom ispitnog roka. U prvom terminu studenti će biti u mogućnosti da rade zadatke iz LabView softvera i Prvi kolokvijum. Studenti koji budu zadovoljni postignutim rezultatima mogu u drugom terminu raditi ZI, kao i popravak iz LabView softvera. U ovom terminu se takođe može raditi i popravak Prvog kolokvijuma. U trećem terminu studenti će moći raditi popravak ZI, Prvog kolokvijuma i zadatkee iz LabView softvera. U četvrtom terminu predviđena je mogućnost izrade popravka ZI i popravka izrde zadataka iz LabVIew softvera.

Djelovi gradiva koje obuhvata I kolokvijum i ZI podijeljene su prema Spisku pitanja koji su već objavljeni u dijelu nastavnih materijala na ovoj stranici.

U navedenim terminima ispitne obaveze su predviđene i za studente koji nastavu slušaju po novom i starom programu,

I termin  23.06.2020.        računarska sala L3    izrada zadataka iz LabView softvera

I GRUPA  10:00-11:30 časova

II GRUPA  11:30-13:00 časova

III GRUPA  13:00-14:30 časova

* raspored studenata po grupama dat je u prilogu ovog obavještenja

računarska sala L3 i sala 019 izrada I kolokvijuma u terminu od 16:00 do 18:00 časova.

II termin  02.07.2020.    amfiteatar 106  izrada ZI ili popravak I kolokvijuma po izboru studenta 14:00 do 16:00 čas.                                              računarska sala L1    popravni termn izrada zadataka iz LabView softvera 16:00 do 18:00 čas.

III termin  09.07.2020.    amfiteatar 106  izrada ZI ili popravak I kolokvijuma po izboru studenta od 18:00 časova.                                                    računarska sala L3    popravni termn izrada zadataka iz LabView softvera od 12 časova.

IV termin  21.07.2020.    sala 019  izrada popravka ZI  od 8:00 do 12:00 čas.

računarska sala L3    popravni termn izrada zadataka iz LabView softvera od 8:00 do 12:00 čas.