Obavještenje u vezi popravnog završnog ispita

Popravni završni ispit će se održati 20. jula, sa početkom u 11:00 časova, u salama L1 i L2.

Važne napomene:

Svi studenti, koji rade popravni završni ispit, neophodno je da dođu 5 minuta ranije ispred laboratorijske sale, uz poštovanje propisanih mjera.

Zbog veoma opasne situacije sa širenjem virusa, neophodno je da se studenti pridržavaju svih propisanih mjera, da nose masku i da održavaju obaveznu distancu. Isključivo, i samo pod pomenutim uslovima, će studentima biti dozvoljen rad ispita!

Ispit će se raditi preko Moodle platforme, kojoj možete pristupiti ovdje https://dl.ucg.ac.me/. Svi studenti, koji budu radili popravni završni ispit, treba da se uloguju na pomenutu platformu korišćenjem svog naloga i pronađu predmet Programabilni uređaji i objektno orjentisano programiranje. Testiranje funkcionalnosti naloga je potrebno obavezno uraditi prije ispita jer je to jedini način na koji će biti moguće predati izradu zadataka.