Prezentacija predstavnika Naučno-tehnološkog parka Crne Gore

Predstavnici Naučno-tehnološkog parka Crne Gore će u četvrtak, 24. februara 2022. godine, sa početkom u 12:00 časova, održati prezentaciju u Svečanoj sali zgrade tehničkih fakulteta Univerziteta Crne Gore.

Prezentacija će se odnositi na potencijale inovaciono-preduzetničkog ekosistema u Crnoj Gori i programe podrške inovativnim i startup idejama, koje realizuje Naučno-tehnološki park Crne Gore, a biće govora i o prilikama koje se nude mladim ljudima.

Predavanje je otvoreno za studente svih nivoa studija i svih studijskih programa, a koji imaju interesovanja za kandidovane teme.

Predavači će biti g. Velibor Bošković, direktor Naučno-tehnološkog parka CG i g. Radivoje Drobnjak, programski menadžer NTP-a.