Elektrotehnički fakultet na Danu otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore

Elektrotehnički fakultet se predstavio na Danu otvorenih vrata.

Maturanti iz svih crnogorskih opština pokazali su veliko interesovanje za sva tri studijska programa (Elektroniku, telekomunikacije i računare, Energetiku i automatiku i Primijenjeno računarstvo). Najviše su ih zanimali detalji u vezi sa upisom na osnovne studije, načinom realizacije nastave na ETF-u, programima mobilnosti koji im omogućavaju da jedan dio studija provedu na nekom drugom evropskom univerzitetu. Brojna pitanja odnosila su se i na detalje u vezi sa studijskim programima i odgovarajućim modulima, kao i o tome gdje poslije završenog Elektrotehničkog fakulteta, odnosno o mogućnostima zaposlenja.

Da maturanti lakše izaberu svoj profesionalni put i steknu što jasniju sliku o onome što ih čeka u nastavku školovanja ako izaberu Elektrotehnički fakultet potrudili su se naši saradnici i studenti.