Konkurs za upis na magistarske studije

UNIVERZITET CRNE GORE

Elektrotehnički fakultet

raspisuje konkurs

za upis na studijske programe MAGISTARSKIH studija

za studijsku 2017/18. godinu

Studijski program                                                                 Broj studenata

I – Elektronika, telekomunikacije i računari                                 20

II – Energetika i automatika                                                          20

III – Primijenjeno računarstvo                                                      20

Pravo prijave na konkurs za upis na magistarske studije imaju kandidati sa završenim studijama obima najmanje 240 ECTS kredita, iz odgovarajuće oblasti nauka.

Kandidat za upis dužan je podnijeti prijavu i dokaze o ispunjavanju uslova.

Prijave na konkurs predaju se studentskoj službi Elektrotehničkog fakulteta od 2. oktobra do 6. oktobra 2017. godine.

Uz prijavu za upis, kandidati podnose original diplomu o završenim osnovnim (240 ECTS kredita) ili specijalističkim studijama, odnosno uvjerenje o završenim osnovnim (240 ECTS kredita) ili specijalističkim studijama, uz dokaz o aktivnom znanju jednog svjetskog jezika (odgovarajuću sertifikat ili uvjerenje o položenim ispitima).

Upis kandidata izvršiće se zaključno sa 13. oktobrom 2017. godine.

Upis na magistarske studije Univerziteta Crne Gore bliže je uređen Pravilima studiranja na postdiplomskim studijama (dodatne informacije na www.ucg.ac.me).

Visina školarine utvrđena je posebnom odlukom Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore.