Organizacija, rasporedi po grupama i termini polaganja provjera znanja u junskom ispitnom roku

Poštovane kolege,

Prema istaknutom rasporedu polaganja kolokvijuma i ispita u junskom ispitnom roku, za predmet Elektroenergetika su predviđeni sledeći termini:

• 27.06., od 08h do 12h, sala 019
  • 03.07., od 08h do 12h, sala 019
  • 18.07., od 08h do 12h, sala 019

Shodno prethodnom, provjere znanja će biti organizovane kako slijedi:

• 27.06. – redovni II kolokvijum (završni ispit). S obzirom na ograničenja broja studenata po salama (a u skladu sa preporukama Instituta za javno zdravlje), kolokvijum će se održati u grupama. Raspored studenata po grupama i termini održavanja kolokvijuma dati su u prilogu.

Nakon objavljivanja ukupnih rezultata nakon redovnog II kolokvijuma studenti koji budu zainteresovani za popravak jednog od kolokvijuma (I ili II kolokvijuma) ili ga nisu polagali u redovnim terminima će se prijavljivati putem mail-a. Detalji će blagovremeno biti istaknuti na sajtu. Na osnovu broja zainteresovanih studenata za popravne kolokvijume biće definisane grupe i istaknuti termini polaganja popravnih kolokvijuma na sajtu i to za sledeće datume:

• 03.07. – popravni I kolokvijum.
  • 18.07. – popravni II kolokvijum.