Dodjela sertifikata polaznicima Obuke za početnike u biznisu

Obuka za početnike u biznisu završena je juče, 8. aprila 2021. godine, u zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore, uručivanjem sertifikata polaznicima koji su uspješno završili cijeli program obuke.

Dvomjesečna Obuka za početnike u biznisu održavala se u organizaciji Karijernog centra Univerziteta Crne Gore, sa ciljem podsticanja preduzetničke svijesti kod studenata, kroz razumijevanja značaja i uloge biznisa i preduzetništva u savremenom poslovnom okruženju, kao i savladavanje ključnih znanja i vještina za pokretanje i vođenje sopstvenog biznisa.

Sertifikate su uručili prof. dr Boban Melović, glavni predavač obuke i tim Karijernog centra Univerziteta Crne Gore na čijem je čelu Ivica Todorović.

Tijana Mićović – Medicinski fakultet

Danilo Račić – Prirodno-matematički fakultet

Mirjana Misita – Arhitektonski fakultet

Danilo Jeknić – Fakultet političkih nauka

Velimir Dobrović – Elektrotehnički fakultet

Milena Jovović – Prirodno-matematički fakultet

Dušan Šćepanović – Ekonomski fakultet

Slaven Minić – Elektrotehnički fakultet

Zerina Srna – Fakultet političkih nauka

Aleksa Rabrenović – Prirodno-matematički fakultet

Filip Vučinić – Prirodno-matematički fakultet

Ramiz Kurbegović – Mašinski fakultet

Karijerni centar iskazuje zahvalnost stručnom timu predavača koji su doprinjeli uspješnoj realizaciji Obuke za početnike u biznisu, na iskazanom profesionalizmu i spremnosti za brzu i efikasnu saradnju. Takođe, svim učesnicima se zahvaljujemo na iskazanom interesovanju i dosadašnjoj saradnji.