Održana četvrta radionica Student Business Hub programa

U Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru održan je četrvrti trening „Student Business Hub“ programa, organizovanog u saradnji Karijernog centra i kompanije Balance to business.

Četvrta radionica bila je posvećena metodama upravljanja vremenom, vremenskim kradljivcima i vremenskom fokusu. Koristeći razne modele i alate polaznici obuke imali su priliku da nauče kako se postavljaju prioriteti, kako odvojiti hitno od bitnog i kako ojačati samopouzdanje u raznim poslovnim situacijama.

Gost iznenađenja bila je Nataša Grdinić, izvršni direktor i partner u međunarodnoj kompaniji CMM Investment Counsulting Group koja je zajedno sa Jelenom Vuletić, glavnim predavačem na obuci, sa studentima dijelila svoja znanja o tome kako najbolje rasporediti vrijeme.

Preostale dvije radionice u okviru programa biće realizovane u maju.