Termin prvih laboratorijskih vježbi

Prve laboratorijske vježbe iz predmeta Digitalna obrada signala održaće se u utorak, 17. oktobra 2023. godine sa početkom u 13:15h (nakon računskih vježbi), u računarskoj sali L2. U prilogu je materijal koji studenti treba da pažljivo prouče u svrhu pripreme vježbe. Preporučuje se samostalna izrada primjera i zadataka iz priloženog materijala prije pristupanja izradi vježbi. Vježba se polaže u vidu testa na Moodle platformi.

Za izradu laboratorijskih vježbi studenti moraju imati otvoren nalog na DL portalu i pristup kursu Digitalna obrada signala. Upis studenata na DL kurs će biti obavljen u ponedjeljak, 16.10.2023. Studenti koji nakon 18h ne budu imali pristup kursu, potrebno je da se jave predmetnom saradniku na milosb@ucg.ac.me, kako bi bili upisani na kurs.

Svi materijali za laboratorijske vježbe, uključujući i laboratorijske testove, biće postavljani na DL portalu.

Studentima koji su ranije polagali predmet Digitalna obrada signala, priznaju se poeni sa laboratorijskih vježbi koje su radili prethodne godine.