MATEMATIKA - PROGRAMIRANJE 1

Septembarski rok - prijava

24.07.2020


RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 1

Septembarski rok - prijava

24.07.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - PROGRAMIRANJE I

Septembarski rok - prijava

24.07.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 1

Septembarski rok - prijava

24.07.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - SOFTVERSKO INŽENJERSTVO

Rezultati - 23.07.2020 01:37

23.07.2020


RAČUNARSKE NAUKE - STRUKTURE PODATAKA

Rezultati popravni ZI

19.07.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - STRUKTURE PODATAKA

Rezultati popravni ZI

19.07.2020


RAČUNARSKE NAUKE - RAČUNARSKE MREŽE

Прелиминарни резултати испита у јунском року

18.07.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - RAČUNARSKE MREŽE

Прелиминарни резултати испита у јунском року

18.07.2020


RAČUNARSKE NAUKE - DISTRIBUIRANI RAČUNARSKI SISTEMI

Резултати испита у јунском испитном року

11.07.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - STRUKTURE PODATAKA

Popravni zavrsni ispit

08.07.2020


RAČUNARSKE NAUKE - STRUKTURE PODATAKA

Popravni zavrsni ispit

08.07.2020


RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Anketa i rezultati ispita

08.07.2020


MATEMATIKA - PROGRAMIRANJE 2

Anketa i rezultati ispita

08.07.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Anketa i rezultati ispita

08.07.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - PROGRAMIRANJE II

Anketa i rezultati ispita

08.07.2020


RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Preliminarni rezultati ispita

05.07.2020


MATEMATIKA - PROGRAMIRANJE 2

Preliminarni rezultati ispita

05.07.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Preliminarni rezultati ispita

05.07.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - PROGRAMIRANJE II

Preliminarni rezultati ispita

05.07.2020


RAČUNARSKE NAUKE - RAČUNARSKE MREŽE

На испиту је обавезно ношење маски !

01.07.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - RAČUNARSKE MREŽE

На испиту је обавезно ношење маски !

01.07.2020


RAČUNARSKE NAUKE - STRUKTURE PODATAKA

Rezultati-zavrsni ispit

28.06.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - STRUKTURE PODATAKA

Rezultati-zavrsni ispit

28.06.2020


RAČUNARSKE NAUKE - DISTRIBUIRANI RAČUNARSKI SISTEMI

На испиту је обавезно ношење маски !

28.06.2020


MATEMATIKA - PROGRAMIRANJE 2

Popravni kolokvijum

23.06.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Popravni kolokvijum

23.06.2020


RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Popravni kolokvijum

23.06.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - PROGRAMIRANJE II

Popravni kolokvijum

23.06.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - PROGRAMSKI PREVODIOCI

MIPS - rezultati popravnog kolokvijuma

21.06.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMSKI PREVODIOCI

MIPS - rezultati popravnog kolokvijuma

21.06.2020


RAČUNARSKE NAUKE - DISTRIBUIRANI RAČUNARSKI SISTEMI

Резултати испита у јунском року

21.06.2020


RAČUNARSKE NAUKE - STRUKTURE PODATAKA

Termin zavrsnog ispita

16.06.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - STRUKTURE PODATAKA

Termin zavrsnog ispita

16.06.2020


RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Preliminarni rezultati ispita

16.06.2020


MATEMATIKA - PROGRAMIRANJE 2

Preliminarni rezultati ispita

16.06.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Preliminarni rezultati ispita

16.06.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - PROGRAMIRANJE II

Preliminarni rezultati popravnog ispita

16.06.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - RAČUNARSKE MREŽE

Резултати испита у јунском року

16.06.2020


RAČUNARSKE NAUKE - RAČUNARSKE MREŽE

Резултати испита у јунском року

16.06.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - PROGRAMSKI PREVODIOCI

MIPS - preliminarno

14.06.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMSKI PREVODIOCI

MIPS - preliminarno

14.06.2020


RAČUNARSKE NAUKE - STRUKTURE PODATAKA

Trenutni bodovi

13.06.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - STRUKTURE PODATAKA

Trenutni bodovi

13.06.2020


RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Grupe za završni ispit

05.06.2020


MATEMATIKA - PROGRAMIRANJE 2

Grupe za kolokvijum

05.06.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - PROGRAMIRANJE 2

Grupe za završni ispit

05.06.2020


RAČUNARSTVO I INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - PROGRAMIRANJE II

Grupe za završni ispit

05.06.2020


RAČUNARSKE NAUKE - RAČUNARSKE MREŽE

Начин полагања испита и колоквијума у јунском испитном року

01.06.2020


MATEMATIKA I RAČUNARSKE NAUKE - RAČUNARSKE MREŽE

Начин полагања испита и колоквијума у јунском испитном року

01.06.2020


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 14