Zoran Terzić

Doc dr sci med Zoran Terzić

docent | Medicinski fakultet | dopunski rad | honorarno

Rođen 27.06 1969. godine u Pljevljima, gdje je završio osnovnu i srednju školu. Studirao Medicinski fakultet u Sarajevu, ali zbog ratnih zbivanja diplomirao u Nišu 1993. godine. Specijalizaciju iz Opšte hirurgije završio 2000. godine na Medicinskom fakultetu u Beogradu. Specijalizaciju iz plastične i rekonstruktivne hirugije završio 2008. godine u Beogradu. U okviru specijalizacije plastične i rekonstruktivne hirurgije proveo 6 mjeseci na Univerzitetskoj klinici za plastičnu hirurgiju u Ljubljani – Slovenija. ...

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2023SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Boljevic T, Pelicic D, Terzic Z, Bojic M. Complications in patients with facial bone fractures before and after conservative and surgical treatment, their comparison and correlation with different factorsEur Rev Med Pharmacol Sci

Obavjestenja iz nastave