Preuzmete svoju studentsku EYCA karticu

Dragi brucoši,

pozivamo vas da od danas, 4. oktobra na šalteru studentske službe preuzmete svoju studentsku EYCA karticu, koja vam omogućava više od 270 povoljnosti širom Crne Gore i više od 70.000 popusta širom Evrope.

U toku je i nagradna igra koju organizuju Lovćen osiguranje i EYCA tim, u okviru koje možeš osvojiti neku od 50 vrijednih nagrada i ona traje do 10. oktobra. Da bi učestvovao u njoj, neophodno je da skeniraš QR kod dobiješ i uneseš svoj EYCA serijski broj. Par klikova vode vas do vrijednih nagrada kao što su električni trotinet sa zaštitnom kacigom, biciklo sa zaštitnom kacigom, smart fitness sat i druge vrijedne nagrade.

Želimo vam da uživate u svim povoljnostima koje donosi EYCA kartica, a sve benefite možete pronaći na njihovom sajtu.