Uspješno završena dvosedmična obuka studenata u Skoplju

Studenti Mašinskog fakulteta i Fakulteta za turizam i hotelijerstvo su uspješno završili dvosedmičnu obuku na temu servisno orjentisanih kompetencija koja se realizovala u okviru Erasmus + projekta eVIVA (https://evivaproject.eu/). Obuka je realizovana na Univerzitetu Svetog Ćirila i Metodija i Univerzitet Majka Tereza u Skoplju.

Pored studenata iz Crne Gore, obuku su pohadjali i studenti Fakulteta tehničkih nauka iz Niša, Univerziteta "Kadri Zeka" iz Gnjilana i Univerzum Colledge iz Prištine. Obuka je podrazumijevala rad studenata u timovima na razvoju servisno orjentisanih kompetencija i preduzetništvu uz mentorstvo profesora iz Skoplja. Obuka je ocijenjena kao vrlo uspješna od strane svih učesnika.

Studenti su dobili međunarodno priznate sertifikate o stečenim kompetencijama.