Predavanje o autobusima na električni pogon na Mašinskom fakultetu

Na poziv dekana Mašinskog fakulteta prof. dr Radoja Vujadinovića, 3. juna 2022. godine, u sali 224, dr Slobodan Mišanović je održao predavanje pod nazivom:

E-mobility in public transport in Belgrade-experiences, challenges, and expectations

Dr Slobodan Mišanović je projekt menadžer u JP GSP „Beograd“ i rukovodi projektom uvođenja autobusa sa pogonom na električnu energiju u tom preduzeću. Doktorirao je 2021 godine na Fakultetu inženjerskih nauka u Kragujevcu na temu:

Energetske i ekološke performanse autobusa na električni pogon u sistemu transporta putnika

Po završetku predavanja dr Mišanović je sa dekanom Vujadinovićem obišao E-mobility laboratoriju u Centru za motore i vozila Mašinskog fakulteta.