Održan radni sastanak u okviru projekta Composites for All  na Mašinskom fakultetu

18.07.2022

Predstavnici univerziteta iz Italije, kao partneri na projektu „Composites for All“ borave u radnoj posjeti Univerzitetu Crne Gore. Tim povodom su u petak, 15. jula 2022. godine, na Mašinskom fakultetu, održana predavanja na temu primjene i značaja kompozitnih materijala. Predavanje su održali profesor Đankomo Minak (Giangiacomo Minak), sa Univerziteta u Bolonji,  i prof. Karlo Santuli (Carlo Santulli), sa Univerziteta Camerino.

Nakon radnog sastanka i održanih predavanja predstavnici univerziteta iz Italije su imali priliku da posjete laboratorije Mašinskog fakulteta.

U ponedeljak, 18. jula 2022. godine, u okviru istog projekta,  planirana je posjeta Pomorskom fakultetu u Kotoru, koji je takođe partner na projektu.

Detaljnije informacije o projektu „Composites for All“ dostupne su na sajtu projekta: https://compositesforall.me/

Broj posjeta : 181

Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.