OBAVJEŠTENJE ZA PROFESORE I STUDENTE - ISPITNI ROK

Poštovane koleginice i kolege,

U vezi sa ispitnim rokom, a shodno smjernicama iz Rektorata po dopisu broj 01/0-1276, od 30. 05. 2022. godine, informišemo vas sledeće:

1. Za studente koji su u predispitnim obavezama (kolokvijumi) bili spriječeni da prisustvuju istim usled obolijevanja od korona virusa i nije im omogućeno dodatno polaganje, potrebno je planirati polaganje kolokvijuma uz završne ispite uz obavezan dokaz spriječenosti u proteklom periodu (kovid potvrda),
  2. Za eventualne slučajeve obolijevanja od korona virusa u planiranom ispitnom roku, na zahtjev kandidata uz važeću potvrdu potrebno je omogućiti istim naknadno polaganje po izlasku iz izolacije. Optimalna mogućnost za planiranje ovog postupka je period do 09. 07. 2022. u dogovoru sa predmetnim nastavnikom.

Mašinski fakultet