Obnova godine_Master studije

Poštovani/e,
S obzirom na to da je prošao rok koji je bio predviđen za odbranu master radova za studente dvogodišnjih master studija, ovim putem vas obavještavamo da studenti čiji je rad prošao provjeru plagijarizma, odnosno čiji je rad dobio potvrdu da ne sadrži elemente plagijarizma, do 01.12.2022. godine, neće biti u obavezi da plati naknadu. Od prethodnog, izuzetak predstavlja slučaj u kome student ne uspije da odbrani svoj master rad pred Komisijom za odbranu master rada.
Takođe, napominjemo da se ova odluka odnosi samo na ovu studijsku godinu, odnosno odbranu radova iz studijske 2021/2022 godine.

U skladu navedenim, potrebno je da studenti blagovremeno regulišu svoj status na ovom nivou studija najkasnije do 19. 12. 2022. godine u peridu od 11-13 časova.

Srdačno.

Mašinski fakultet