Upisi i obnova godine _ regulisanje studentskog statusa (osnovne, specijalističke i master studije)

Poštovani,

Obavještavamo vas da će se regulisanje studentskog statusa (upis u narednu godinu/obnova godine), obavljati u sledećim terminima:

• Utorak 26.09.  8-16 h studijski program Mašinstvo
  • Srijeda 27.09.  8-16 h studijski program Drumski saobraćaj.
  • Četvrtak 28.09. 8-16h studijski program Mehatronika i interdisciplinarni master studijski programi.

Molimo sve studente da se pridržavaju rasporeda, kako bi se izbjegle neželjene gužve.

Takođe, ističemo da je obavezno da studenti dođu sa već pripremljenim predlogom predmeta za prijavu i dokazom o izmirenoj školarini za prethodnu studijsku godinu (samofinansirajući studenti).

Shodno pravilima studiranja, dodatno napominjemo da student može da prijavi maksimum 30 ECTS po semestru, tj. 60 ECTS po godini.

Srdačno,

Mašinski fakultet