TREĆI TEMATSKI SEMINAR: Procedure vrsenja tehnickog pregleda vozila u skladu sa Pravilnikom o blizim uslovima koje moraju da ispunjavaju stanice za tehnicki pregled vozila (SL CG br. 122/21)

Dana 25.03.2022. godine sa pocetkom u 17.15 h odrzace se Treci tematski seminar:

u amfiteatru 106 u zgradi Tehnickih fakulteta Univerziteta Crne Gore.

Seminar ce obuhvatiti obuku i pojasnjenje procedura vrsenja tehnickog pregleda sa:

- uredjajem za mjerene osovinskog opterecenja,

- uredjajem za ispitivanje vjesanja tockova,

- indikatorom isparavanja kocione tecnosti,

- OBD dijagnostikom idr.

Takodje, bice pojasnjene i ostale procedure vrsenja tehnickog pregleda za koje je kontrolom rada stanica utvrdjena nejednoobraznost.

Prijava za ucesce na seminaru ce biti elektronska i o njoj cemo vas naknadno obavijestiti.

Takodje, molimo vas, da do petka 18.03.2022. godine posaljete pitanja koja je potrebno objasniti, a koja se odnose na rad na liniji za tehnicki pregled vozila na e/mail ceds@ucg.ac.me.

Nakon odrzanog seminara, istog dana, odrzace se i provjera znanja kontrolora.