II dio nastave

Poštovani studenti,

od ponedjeljka 06.04.2020. godine započinje realizacija II dijela nastave predmeta Mašinski materijali (mehanička ispitivanja i novi materijali). Nastavu I dijela ovog premeta pratili ste kod kolege N.Tadića. Prema programu, sedam narednih sedmica nastavu će izvoditi prof.dr Darko Bajić i asistent mr Vukašin Zogović. Nastava će se izvoditi putem prezentacija koje su pripremljene i koje će vam zajedno sa pratećim tekstualnim materijalom biti blagovremeno dostavljani. Iz tog razlova, molim sve studente koji prate nastavu ovog programa da mi se jave (predmetni nastavnik prof.dr Darko Bajić) na mail darko@ucg.ac.me. U poruci treba navesti svoje ime i prezime, broj indeksa i studijski program (Mašinstvo ili Drumski saobraćaj). Nastavni materijal će biti dostavljan direktno na vašu mail adresu, a dio tog materijala će biti dostupan i na sajtu Mašinskog fakulteta. ECTS katalog sa metodologijom bodovanja i uslovima polaganja kolokvijuma i završnog ispita dostaviću vam na vaš lični mail. Tokom nastave, potrudiću se da nastavu organizujem i on-line koristeći Distance Learning system Moodle (dl.ucg.ac.me). Ovo će dijelom zavisiti i od vaše spremnosti za ovaj vid nastave. Konsultacije će biti organizovane koristeći aplikacije Skype, Viber ili WhatsApp. Molim vas da u mail-u koji mi pošaljete date i informaciju šta od ovih sistema i aplikacija možete da koristite. O svim detaljima bićete blagovemeno informisani. Prvi uslov je da mi do petka, 03.04.2020. godine pošaljete tražene podatke na moj mail.

Budite mi zdravi i veseli. Budite odgovorni jer čuvajući sebe sačuvaćete svoje najmilije.

OSTANITE KUĆI!

Prof.dr Darko Bajić