Mašinski fakultet, 22.05.2020

Mašinski materijali I dio - OBAVJEŠTENJE

Poštovane kolege,

nadam se da ste svi dobro i zdravo.

U prilogu vam šaljem pdf dokumenat sa tabelom za osvojene poene za prisustvo predavanjima i vježbama. Poeni su dobijeni na osnovu vašeg prisustva u prvih 5 sedmica plus poslednja 3 termina (6, 7 i 8 sedmica, kada je prekinut redovan rad) kada je za sve koji su do tada pokazali zainteresovanost za nastavu računato da su bili prisutni i na predavanjima i na vježbama.

U tabeli su dati i poeni za 3 studenta koji su predali-poslali sve izvještaje sa vježbi.

Takođe, u tabeli se nalaze poeni za kolege koji su prethodnih godina položili ovaj dio ispita ili  stekli poene po osnovu prisustva i izrade vježbi.

Molim vas, završavajte vaše izvještaje i pošaljite mi ih putem mail-a ako vam je to izvodljivo. Vježbe se mogu predati i pri nastavku redovnog rada na fakultetu, ali to može ići dosta sporo zbog poznatih mjera prevencije. Naravno i dalje možete koristiti mogućnost konsultacija putem mail-a.

Kolokvijum i Završni ispit će se održati prema zvaničnom rasporedu MF-a.

Pozdrav,  dr Nebojša Tadić

nebojsa@ucg.ac.me