Polazna istraživanja/ mr Damir Sindik/ Ekonomski fakultet

Ekonomski fakultet iz Podgorice obavještava javnost da će student doktorskih studija mr Damir Sindik javno braniti polazna istraživanja teme doktorske disertacije „Nelinearna dinamička analiza disekvilibrijuma i haosa u agregatima raspoloživog dohotka, imetka i potrošnje u EU makroekonomiji“ pred Komisijom za ocjenu podobnosti doktorske teze i kandidata u sljedećem sastavu:

-Prof.dr Ljiljana Kašćelan, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, predsjednik;

-Prof.dr Vladimir Kašćelan, Ekonomski fakultet Podgorica, Univerzitet Crne Gore, mentor;

-Prof.dr Josip Tica, Ekonomski fakultet Zagreb, Univerzitet u Zagrebu, Republika Hrvatska, član.

Odbrana će se održati 11.05.2021.godine u 12,00 sati u Sali TEMPUS na Ekonomskom fakultetu u Podgorici.