Doktorska disertacija/ mr Stefan Vujović/ Elektrotehnički fakultet

UNIVERZITET CRNE  GORE

Elektrotehnički fakultet - Podgorica

O  B  A  V  J  E  Š  T  A  V  A

javnost da će MSc Stefan Vujović, honorarno angažovani saradnik u nastavi na Elektrotehničkom fakultetu u Podgorici, javno braniti doktorsku disertaciju pod nazivom „Analiza, implementacija i primjena gradijentnih algoritama za rekonstrukciju kompresivno odabranih signala“, pred Komisijom u sastavu:

Dr Ljubiša Stanković, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore, predsjednik,

Dr Miloš Daković, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore, mentor,

Dr Irena Orović, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore, član,

Dr Jonatan Lerga, docent Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, član,

Dr Tomislav Šekara, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu, član.

Odbrana će se održati dana 15.07.2021. godine u 10 sati, u Svečanoj sali tehničkih fakulteta u Podgorici.