Magistarski rad/Filip Sarić/Građevinski fakultet

Filip Sarić, Spec.Sci građ., student magistarskih studija Građevinskog fakulteta u Podgorici – studijski program Energetska efikasnost, obnovljivi izvori energije i uticaj na životnu sredunu, “ENERESE”, braniće magistarski rad pod naslovom ”Analiza uticaja autoputa Bar-Boljare na energetsku efikasnost drumskog saobraćaja”, dana 03.11.2021. godine, u 15,00 časova, u sali 103 Građevinskog fakulteta u Podgorici.

Magistarski rad braniće pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Radmila Sinđić Grebović, dipl.inž.građ., vanredni profesor Građevinskog fakulteta  Univerziteta Crne Gore.
  2. Prof. dr Radivoje Vujadinović, dipl.inž.maš., vanredni profesor Mašinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.
  3. Dr Biljana Ivanović, dipl.inž.građ., docent Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI