Doktorska disertacija/ mr Edin Liđan/ Prirodno-matematički fakultet

Doktorska disertacija mr Edina Liđana,  pod naslovom Topološke karakteristike popločavanja generalisanim poliominima i Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije stavljaju se na uvid javnosti.

Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije podnijela je Komisija u sastavu:

1. Dr Svjetlana Terzić, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore (naučna oblast: algebarska topologija, diferencijalna geometrija)
  2. Dr Rade Živaljević, naučni saradnik Matematičkog insituta SANU, Beograd, Srbija (naučna oblast: algebarska topologija, kombinatorika)
  3. Dr Žana Kovijanić-Vukićević, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore (naučna oblast: diskretna matematika, kombinatorika)
  4. Dr Vladimir Božović, redovni profesor Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta Crne Gore (naučna oblast: algebra, diskretna matematika)

5. Dr Đorđe Baralić, viši naučni saradnik Matematičkog instituta SANU, Beograd, Srbija ( naučna oblast: algebarska topologija, kombinatorika)

Pregled doktorske disertacije i Izvještaja se može obaviti u roku od 30 dana od dana objavljivanja ovog obavještenja u Centralnoj univerzitetskoj biblioteci Univerziteta Crne Gore.