Doktorska disertacija/ mr Šemso Kalač/ Građevinski fakultet

UNIVERZITET CRNE GORE GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI

OBJAVLJUJE

Da će javna odbrana polaznih istraživanja doktorske disertacije pod radnim nazivom: ”Eksperimentalno i teorijsko ispitivanje ravanskih veza aluminijumskih rešetkastih konstrukcija” kandidata mr Šemsa Kalača biti održana 08.06.2022. godine, u 8.30h, u sali 103 Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore. Kandidat će  obrazložiti ciljeve i očekivane rezultate, odnosno izložiti istraživački program svoje disertacije pred Komisijom za ocjenu prijave doktorske disertacije, u sastavu:

• dr Srđa Aleksić, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.
  • dr Duško Lučić, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore;
  • dr Biljana Šćepanović, dipl.inž.građ., vanredni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Univerziteta Crne Gore;