Istraživački program/ Đulija Hadžibeti/ Medicinski fakultet

Dr pharm Đulija Hadžibeti, javno će obrazlagati ciljeve i očekivane rezultate, kao i izložiti istraživački program sa uslovima za uspješan završetak doktorske teze pod nazivom: Ispitivanje farmaceutsko-tehnoloških karakteristika polučvrstih preparata sa etarskim uljem smilja i njihovog antiinflamatornog djelovanja na koži, dana 16. 9. 2022. godine, u 13.00 časova.

U amfiteatru Medicinskog fakulteta (dekanat), pred Komisijom za ocjenu prijave doktorske disertacije, u sastavu:

• Prof. dr Zorica Potpara – vanredna profesorica Medicinskog fakulteta UCG, predsjednik
  • Doc. dr Tanja Vojinović, docentkinja Medicinskog fakulteta UCG, mentor - član
  • Prof. dr Milena Đurović – redovna profesorica Medicinskog fakulteta UCG – član