Magistarski rad/ Mašan Popović/ Građevinski fakultet

Na osnovu člana 69 stav 1 tačka 7 Statuta Univerziteta Crne Gore i člana 30 Pravila studiranja na postdiplomskim studijama Univerziteta Crne Gore donosim

RJEŠENJE

o odbrani magistarskog rada

Mašan Popović, Spec.Sci građ., student magistarskih studija Građevinskog fakulteta u Podgorici – studijski program Geotehnika, braniće magistarski rad pod naslovom “Numeričko modeliranje procesa odronjavanja i uticaj koeficijenata restitucije na trajektorije blokova u krečnjačkim kosinama”, dana 22.09.2022. godine, u 11,00 časova, u sali 103 Građevinskog fakulteta u Podgorici.

II Magistarski rad braniće pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Milan Radulović, dipl.inž.geol., vanredni profesor Građevinskog fakulteta  Univerziteta Crne Gore.
  2. Prof. dr Slobodan Živaljević, dipl.inž.građ., vanredni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.
  3. Dr Milivoje Rogač, dipl.inž.građ., vanredni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

III Ovo Rješenje je konačno i stupa na snagu danom donošenja.

- GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI -

DEKAN,