Doktorska disertacija/ mr Luka Lazović/ Elektrotehnički fakultet

UNIVERZITET CRNE  GORE

Elektrotehnički fakultet - Podgorica

O  B  A  V  J  E  Š  T  A  V  A

javnost da će MSc Luka Lazović, saradnik u nastavi na Elektrotehničkom fakultetu u Podgorici, javno braniti doktorsku disertaciju pod nazivom „Analiza i dizajn antena zasnovanih na fraktalnoj geometriji“, pred Komisijom u sastavu:

1. Dr Branka Jokanović, naučni savjetnik Instituta za fiziku Univerziteta u Beogradu,
  2. Dr Ana Jovanović, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore,
  3. Dr Vesna Rubežić, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore,
  4. Dr Branko Kolundžija, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu,
  5. Dr Zoran Veljović, redovni profesor Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

Odbrana će se održati dana 04. 11. 2022. godine u 12:00 sati, u Amfiteatru Electro Group na Elektrotehničkom fakultetu u Podgorici.