Master rad/ Luka Šćepanović/ Građevinski fakultet

Na osnovu člana 69 Statuta Univerziteta Crne Gore i člana 24 Pravila studiranja na master studijama Univerziteta Crne Gore,  donosim

RJEŠENJE

o odbrani master rada

I Luka Šćepanović, BSc građ., student master studija, Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore, studijski program Konstrukcije, braniće master rad pod naslovom “Primjena letećeg pepela iz pogona TE “Pljevlja” za spravljanje maltera”, dana 18.11.2022. godine, u 13,00 časova, u sali 103 Građevinskog fakulteta u Podgorici.

II Master rad braniće pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Duško Lučić, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.
  2. Prof. dr Radomir Zejak, dipl.inž.građ., redovni profesor Građevinskog fakulteta  Univerziteta Crne Gore.
  3. Prof. dr Irena Nikolić dipl.inž.met., vanredni profesor Metalurško tehnološkog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

III Ovo Rješenje je konačno i stupa na snagu danom donošenja.

- GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI -

DEKAN,