Odbrana magistarskog rada / Građevinski fakultet / Biljana Niković

12.07.2016.  Građevinski fakultet

Na osnovu člana 31. Pravila studiranja na postdiplomskim studijama, i odluke Vijeća Građevinskog fakulteta u Podgorici, br. 1087 od 12.07.2016.godine, donosim

RJEŠENJE

o odbrani magistarskog rada

I

Biljana Niković,Spec.Sci građ., student magistarskih studija Građevinskog fakulteta u Podgorici – konstruktivni smjer, braniće magistarski rad pod naslovom ”Izbor mjera intenziteta zemljotresa i uporedna analiza efekata bliskih i srednje udaljenih zemljotresa na AB/PN mostu”, dana 18.07.2016. godine, u 10,00 časova, u sali 103 Građevinskog fakulteta u Podgorici.

Magistarski rad braniće pred Komisijom u sastavu:

1. Prof. dr Radomir Zejak,dipl.inž.građ., redovni profesor  Građevinskog fakulteta u  Podgorici.

2. Prof. dr Srđan Janković,dipl.inž.građ., vanredni profesor Građevinskog fakulteta u  Podgorici.

3. Dr Pero Vujović,dipl.inž.građ., docent Građevinskog fakulteta u Podgorici.

- GRAĐEVINSKI FAKULTET U PODGORICI -