Magistarski rad/ Maja Čakalović/ Fakultet likovnih umjetnosti

Magistarski rad pod nazivom "Oblikovanje savremene skulpture, bazirene na simbolici i tradiciji koja se definisala kriz vrijeme –štit, knjiga, nakit“
studenta postdiplomskih magistarskih studija Čakalović Maje, dosije br.4/2010 izložen je na uvid javnosti u Centralnoj univerzitetskoj biblioteci i Biblioteci Fakulteta likovnih umjetnosti u Cetinju.

Rad se stavlja  na uvid javnosti 7 dana od dana isticanja obavještenja.

Eventualne primjedbe na magistarski rad dostaviti Vijeću Fakulteta likovnih umjetnosti u Cetinju u navedenom periodu.

Prodekan za nastavu

Mr Delibašić Zdravko