Doktorska disertacija/ Ivan Radević/ Ekonomski fakultet

Doktorska disertacija MR IVANA RADEVIĆA, saradnika u nastavi na Ekonomskom fakultetu u Podgorici, pod naslovom „MENADŽMENT ZNANJA I ORGANIZACIONI DIZAJN KAO FAKTORI KVALITETA USLUGA ZDRAVSTVENIH ORGANIZACIJA“ i Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije stavljaju se na uvid javnosti.

Izvještaj o ocjeni doktorske disertacije podnijela je Komisija, u sastavu:

-Prof. dr Vlado Dimovski, redovni profesor Ekonomskog fakulteta Univerziteta u Ljubljani, mentor,

-Prof. dr Anđelko Lojpur, redovni profesor Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore,

-Prof. dr Božo Mihailović, redovni profesor Ekonomskog fakulteta Univerziteta Crne Gore.

Pregled doktorske disertacije i Izvještaja se može izvršiti u roku od 30 dana od dana objavljivanja ovog obavještenja, u Centralnoj univerzitetskoj biblioteci u zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Ekonomskog fakulteta, a primjedbe se mogu dostaviti Vijeću Ekonomskog fakulteta.