Javna tribina "Univerzitet između nauke, etike i politike"

Univerzitet Crne Gore organizuje javnu tribinu na temu „Univerzitet Crne Gore između nauke, etike i politike", u petak, 28. januara 2022. godine, u 11:00 časova, u prostorijama Rektorata UCG.

Na tribini će govoriti prof. dr Sonja Tomović Šundić, dr Branka Bošnjak, prof. dr Tatjana Bečanović, prof. dr Marko Dokić i prof. dr Filip Ivanović. Moderator tribine je prof. dr Boris Vukićević.

Ovo je prva od javnih tribina koje će Univerzitet Crne Gore organizovati najmanje jednom mjesečno tokom 2022. godine na aktuelne teme od važnosti za Univerzitet i društvo u kojem djeluje.

Molimo da se zainteresovani, zbog ograničenog broja mjesta, prijave putem mail-a rektorat@ucg.ac.me, najkasnije do 27. januara, do 10 časova, a mjesta će biti obezbijeđena za prvih 30 koji potvrde svoj dolazak.