Saradnja Elektroprivrede Crne Gore i Univerziteta Crne Gore: Afirmacija obnovljivih izvora energije

Predsjednik borda direktora Elektroprivrede Crne Gore, Milutin Đukanović, izvršni direktor Nikola Rovčanin i izvršni rukovodilac funkcionalne cjeline Proizvodnja, Bojan Đordan, posjetili su Univerzitet Crne Gore, na poziv rektora, prof. dr Vladimira Božovića.

U razgovoru, u kojem su učestvovali dekan Elektrotehničkog fakulteta  prof. dr Saša Mujović i prorektori Univerziteta, prof. dr Irena Orović, prof. dr Sanja Peković i prof. dr Veselin Mićanović, istaknuta je dosadašnja dobra saradnja između EPCG i Univerziteta, a razmatrane su i mogućnosti drugih oblika saradnje, posebno kada je riječ o afirmaciji obnovljivih izvora energije.