Konačna rang lista za dodjelu novčanih sredstava (kredita) za rješavanje stambenih potreba zaposlenih na Univerzitetu Crne Gore

Komisija za dodjelu novčanih sredstava za poboljšavanje uslova stanovanja i za rješavanje stambenih potreba zaposlenih na Univerzitetu Crne Gore dodjelom novčanih sredstava (kredita), utvrdila je:

Konačnu rang listu za dodjelu novčanih sredstava (kredita) za rješavanje stambenih potreba zaposlenih na Univerzitetu Crne Gore po Oglasu za dodjelu novčanih sredstava (kredita) za rješavanje stambenih potreba zaposlenih na Univerzitetu Crne Gore, objavljenom 18. februara 2020. godine ( Bilten UCG, br. 489/20) za saradnike, stručno i neakademsko osoblje.

Konačna rang lista je dostupna u prilogu ove informacije.