Viber stikeri Univerziteta Crne Gore

Univerzitet Crne Gore (UCG) je, podsjećamo, lansirao kolekciju Viber stikera pod nazivom "UCG stikeri," koju potpisuje Iana Egorova, studentkinja master studija Grafičkog dizajna na Fakultetu likovnih umjetnosti UCG, uz mentorstvo prof. Suzane Pajović.

Studenti sa studijskog smjera Grafički dizajn, njih 17, imali su za zadatak da kreiraju dizajn i ilustracije stikera namijenjenih Viber zajednici Univerziteta Crne Gore. Studentkinja Egorova dizajnirala je i ilustrovala najuspješnije rješenje za zajednicu Univerziteta kojim je oslikan djelić studentskog života na Univerzitetu.

Pozivamo vas da preuzemete Viber stikere i budete dio Viber zajednice Univerziteta Crne Gore. Paket naljepnica "UCG stikeri" mogu se preuzeti direktno putem Viber aplikacije na LINKU ili skeniranjem QR koda u nastavku: